[[pravidla]]

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
pravidla [2019/07/08 12:39]
admin
pravidla [2019/07/08 12:40] (aktuální)
admin
Řádek 6: Řádek 6:
   * Diskuzi omezte na fakta a používejte ji pouze v souvislosti s obsahem této Wiki. Buďte slušní, ohleduplní a k ostatním přistupujte s respektem. Prostor pro diskuzi slouží k zlepšování obsahu Wiki, nejde o diskuzní fórum - pokud s obsahem politicky nesouhlasíte,​ diskuze zde není vhodné místo, kde s ostatními polemizovat.   * Diskuzi omezte na fakta a používejte ji pouze v souvislosti s obsahem této Wiki. Buďte slušní, ohleduplní a k ostatním přistupujte s respektem. Prostor pro diskuzi slouží k zlepšování obsahu Wiki, nejde o diskuzní fórum - pokud s obsahem politicky nesouhlasíte,​ diskuze zde není vhodné místo, kde s ostatními polemizovat.
   * Snažte se vše zdrojovat, vyvarujte se odkazování na nedůvěryhodné informační zdroje (dezinformační weby apod.).   * Snažte se vše zdrojovat, vyvarujte se odkazování na nedůvěryhodné informační zdroje (dezinformační weby apod.).
-  * Nepište na Wiki cokoliv, kvůli čemu by kdokoliv mohl být vystaven státní represi (např. § 364 Podněcování k trestnému činu nebo § 364 Podněcování k trestnému činu). Například návod na výrobu zápalné lahve nebo výbušniny na tuto Wiki opravdu nepatří. Koneckonců,​ kdo chce, tyto informace si může najít jinde. ​+  * Nepište na Wiki cokoliv, kvůli čemu by kdokoliv mohl být vystaven státní represi (např. ​//§ 364 Podněcování k trestnému činu// nebo //§ 364 Podněcování k trestnému činu//). Například návod na výrobu zápalné lahve nebo výbušniny na tuto Wiki opravdu nepatří. Koneckonců,​ kdo chce, tyto informace si může najít jinde. ​
   * Porušení těchto pravidel může vést ke smazání účtu bez varování.   * Porušení těchto pravidel může vést ke smazání účtu bez varování.
   * Administrátorský kolektiv si ponechává právo mazat a jinak upravovat obsah této Wiki, každá taková změna je zaznamenána v historii změn dané stránky.   * Administrátorský kolektiv si ponechává právo mazat a jinak upravovat obsah této Wiki, každá taková změna je zaznamenána v historii změn dané stránky.
  • pravidla.txt
  • Poslední úprava: 2019/07/08 12:40
  • autor: admin